Obsah fóra TRUCK-FORUM.cz
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
TRUCK-FORUM.cz - Registrační podmínky

Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle, jak je to jen možné, je nemožné prohlédnout každý příspěvek. Proto musíte vzít na vědomí, že všechny příspěvky v tomto fóru vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů, moderátorů a webmastera (mimo příspěvků od těchto lidí), a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma, kdykoliv zjistí, že odporuje těmto podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte, budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení, nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapomněl aktuální).

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA

01. Služba je poskytována zdarma.

02. Uživatel je povinen uvést při registraci pravdivé údaje.

03. Pro využívání služby je třeba účet aktivovat pomocí unikátního aktivačního kódu, čímž uživatel vyjádří souhlas s těmito podmínkami.

04. Aktivací svého uživatelského profilu dává uživatel souhlas ke zpracování svých osobních údajů pro interní a marketingové účely provozovatele služby, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Uživatel je povinen řídit se dále uvedenými body.

06. Uživatel nebude tuto službu používat k aktivitám, které jsou nebo by mohly být v rozporu s platnými zákony České Republiky.

07. Služba nebude uživatelem využívána ke komerčním účelům a dalším účelům, které by mohly (i v konečných důsledcích) poškodit provozovatele.

08.Uživatel nesmí propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost či diskriminaci.

09. Vulgární jazyk, urážky, pomluvy či ponižování jednotlivce či skupin osob je nepřípustné.

10. Diskutér nesmí vyhrožovat ani zastrašovat násilím, ať již jednotlivci či skupinám lidí.

11. Účet uživatele může být zablokován případě:
- bude-li uživatel extrémně vulgární v diskuzi
- bude-li uživatel rozesílat nevyžádané reklamy po diskuzích
- bude-li uživatel opakovaně zakládat diskuze, nepříslušející do dané kategorie, nebo zakládat diskuze, které již existují.
- bude-li uživatel psát opakovaně tzv „off topic“ (téma nerespektující) příspěvky do fora
- bude-li uživatel slovně napadat, jak vulgarismy tak jinými urážlivými pojmy administrátory, moderátory či jiné uživatele serveru truck-forum.cz.
12. Za obsah jednotlivých příspěvků nese jakoukoliv zodpovědnost autor příspěvku, nikoliv provozovatel, administrátor ani moderátoři truck-forum.cz.

13. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které zjevně nesouvisejí s tématem diskuse.

14. Provozovatel je oprávněn zablokovat nebo zrušit účet uživatele, pokud poruší podmínky uvedené v tomto dokumentu, nebo pravidla . Zároveň je provozovatel oprávněn zrušit účet uživatele, pokud nebude využíván déle než šest měsíců.

15. V případě zrušení účtu uživatele, ať vyžádané či ze strany provozovatele, nebudou smazány jeho příspěvky umístěné na truck-forum.cz

16. Provozovatel si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky bez předchozího oznámení. Změny jsou platné dnem jejich zveřejnění.

17. V případě nesouhlasu s těmito pravidly truck-forum.cz může být na žádost uživatele jeho účet smazán. Používáním webu truck-forum.cz souhlasíte s těmito pravidly a zavazujete se je dodržovat.

KOMPLETNÍ PRAVIDLA: Klikněte zde

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte být vázaný těmito podmínkami.