Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: -Ondra-, martin_100, Leoš H, Olda, Pavel Bíteš, david, mili

Zamčeno
Královnasilnic

Příspěvek

Ahoj jelikož sem byla několik let samoživitelka a musela se o vše starat protože tatínci neplatili a nechtělo se jim makat tak sem musela do práce v době mateřský,nejmladšímu tehdy bylo tři roky,jenže v nějakých obchoďáku za pár korun kde nehleděli jestli chci být s dětma sem to utáhnout nemohla tak sem šla jezdit na chvíli na dodávka po Evropě,Anglie,Francie,Itálie,Německo,Dánsko,Švýcarsko...jezdila jsem na tři týdny jen abych uživila děti a týden pak byla doma...s tím že sem si musela platit chůvy protože babička nemněla zájem my pomáhat..a můj otec byl daleko..jenže poslední chůva se moc o děti nestrala a navíc my zaměstnavatel strhl šílene peníze za telefon takže my nezůstalo abych mohla zaplatit chůvu a jet znova ven..takže sem musela po třech měsících zůstat doma a najít si práci aspoň v obchoďáku za kasou...A pak se my stalo něco co nechci rozebírat a udělala jsem si sk.C a šla jezdit pod Pražskou firmou ven Španělsko,Francie,Anglie,Holansko,Belgie,Německo,Slovensko a když sem potřebovala volno tak sem zaskakovala třeba týden na vnitru....a to sem nemněla žádnou prax a půl roku starý papíry se sk.C..Jezdila jsem tam rok než jsem šla na mateřskou...ale nikdy si nestěžoval zaměstnavatel že bych nezvládala nebo nedělala svou práci dobře..Jezdila jsem s Manem 12t a také s Ivecem 8,5t..o auto sem se starala hlídala si kdy má jít na servis nebo jestli je potřeba opravit plachtu..vyměnit kola když byli sjeté nebo bylo potřeba zimní..auto sem si udržovala i uvnitř v kabině v čistotě tak že když náhodou s mým jel kolega tak si dělal srandu že mu můžu taky tak hezky uklidit..
pon dub 01, 2013 9:51 pm

iconek

Příspěvek

E nemáš a píšeš tady něco o tandemu.
Napiš srozumitelně jaké skupiny máš a hlavně kolik praxe a zhruba naježděno.To zajímá potenciální zaměstnavatele.
Momentálně hledám job.
pon dub 01, 2013 9:55 pm

Královnasilnic

Příspěvek

A kdybychom s manželem nemněli dluhy z předchozích vztahů taky bych si užívala mateřský a starala se o děti...jenže realita je jiná a jelikož sem nesehnala práci na sk.C protože hodně firem ruší malý auta tak sem si šla přes pracák udělat sk.C+E..s tím že mám příslib od firmy kde jezdí můj manžel ale tam nechci jít jelikož šel manžel dolů z penězma a máme co dělat abychom to utáhli všechno..nájem dluhy strava atd...výživné na děti..a nemůžem si dovolit ani větší byt abychom si mohli k sobě vzít mé starší dvě děti které máme u babičky v pěstounský tak musíme oba dělat jenže mně s dětma nikde nezaměstnaj tak sme se dohodli že já se vrátím jezdit a manžel bude na mateřský a najde si pak jinou práci tak aby mohl být s dětma...a žít od výplaty k výplatě se nedá..chceme normálně žít a ne počítat každou kačku a přemýšlet jestli nám na vše vyjdou peníze...proto..a s tím Tandemem Manem TGA sem jela dvakrát Francii Le Mans a zpět do dvojky...ale do dvojky jezdit nemůžem protože máme děti...
pon dub 01, 2013 10:07 pm

mischicka

Příspěvek

To je příběh, že možná nemá v inzerátu ani co dělat...stejně jako všechny pravopisné chyby, překlepy, přezdívky a stopaři.
pon dub 01, 2013 10:17 pm

Královnasilnic

Příspěvek

Mám sk.B,C,C+E a s osobákem za těch 10 let sem to nepočítala protože co sem dostala papíry tak sem jezdila každý den všude možně i zahraničí..a sk.C to sem taky nepočítala..
Naposledy upravil(a) Královnasilnic dne ned dub 07, 2013 10:33 pm, celkem upraveno 1 x.
pon dub 01, 2013 11:29 pm

Sails

Příspěvek

200000km za rok? Tak to jsi pilotka :lol:
pon dub 01, 2013 11:45 pm

iconek

Příspěvek

Zhruba 200 000 za rok je 16 tisíc kilometrů měsíčně.To jsi se doma asi moc neohřála,co?Zajímavé, že takového tahouna nechce nikdo zaměstnat.A to, že jsi v nějaký firmě nechala originál "TVOJE!" doklady a teď ti je nechtějí vrátit, svedčí o podprůměrné inteligenci.
Momentálně hledám job.
pon dub 01, 2013 11:46 pm

Alešák

Příspěvek

Jen se zeptám.Proč doni tak šijete? To jste tu všichni takový mistři světa? Jen se zeptala na práci...
úte dub 02, 2013 12:05 am

iconek

Příspěvek

Ahoj nevíte o nějaké práci řidičky LKV v mezinárodní přepravě po celé EU bez praxe..?nemůžu sehnat práci i když umím jezdit s tandemem Manem TGA (kočárek)...a tročku ovládám i automat třeba Renolta Spermii..jak tomu říká i můj manžel..Všude mně většinou na Budějovicku odmítají jenže jak si tu praxi mám získat když mně nedají šanci...je to děs ta diskriminace ženskejch v téhle profesi..ani na sk.C sem takový problémy nemněla...
Se omlouvám za můj překlep v přezdívce mněla to být Královnasilnic ne sinic... ridic taková je moje praxe...jeden stopař dřevěnej...v ušáku v Manu my chodila 5 a 6 na pivo než pepek vyskoč usnul pak sem řadila jak panbůh...když my poprvý prdlo turbo u Manu tak sem z toho byla vyplašená jak sáňky v létě..Řvala sem táto bouchlo nám kolo a hoří...a táta kerý že nic nevydím...
Pánové já nejsem žádná provokatérka STB ani redaktorka bulváru typu Lži dnes..ale možná lepší řidička jak někteří...a pokud nevíš co je dřevěnej stopař tak nejseš žádnej řidič protože si ještě v životě neboural...(je to strom).k Laškovi bych nešla ani omylem Lašek splašek..a nato jakej ma kdo přezdívku je jeho věc...cedulky za voknem bejvávali už za komančů...můj starej jezdil v dobách kdy vy ste tahali kačeri... A já se snažím jen sehnat práci dobře placenou a ne u nějakého který jen naslibuje...
Mám sk.B,C,C+E a s osobákem za těch 5 let sem to nepočítala protože co sem dostala papíry tak sem jezdila každý den všude možně i zahraničí..a sk.C to sem taky nepočítala ale zhruba asi..200000km..za ten rok..a s tandemem to mám jen 4000km..dyť sem tam psala že nemám prax na návěsech..protože mám chvíli papíry dodělaný...a psychotesty si jdu dělat v pátek..protože je z bývalýho zaměstnavatele nedostanu..

Pokud by sis přečetl tyhle plky, coby budoucí zaměstnavatel, bral bys ji?

Není schopna tady napsat kde u koho jezdila (pokud vůbec jo), napsat své požadavky a představy o budoucí práci, podmínky a alespoň věk.Není schopna napsat, zda ovládá alespoň základně nějaký cizí jazyk, kam jezdila, zda umí koupit mýto a spousta dalších argumentů, které by budoucí zaměstnavatel bral jako plus.5 let osobákem bych nebral jako praxi, tu mám já 17 let, šest let na Busu plus 6 na MKD.
Naposledy upravil(a) iconek dne úte dub 02, 2013 12:41 am, celkem upraveno 1 x.
Momentálně hledám job.
úte dub 02, 2013 12:24 am

CErin

Příspěvek

Bůh nás opatruj před těmito Královnami, nejen na silnici. :roll:
úte dub 02, 2013 12:40 am

BigDinno

Příspěvek

Jak vypadají zimní gumy na náklaďáku? Jsem je ještě nevyděl.
http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
úte dub 02, 2013 1:32 pm

Mamlas
Kontaktovat uživatele:

BigDinno

Příspěvek

No, tak to jsi toho ještě moc neviděl. Švédové nebo Norové je používají běžně. I já jsem je měl kdysi na autě, když jsem jezdil Skandinávii. Je to podobné jako u osobáku, jiná směs a jiný vzorek s více lamelami kvůli záběru.
úte dub 02, 2013 1:52 pm

BigDinno

Příspěvek

Tý jo,už vím co si budu přát k ježíšku. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
úte dub 02, 2013 2:04 pm

Globe
řidič angličáku

Příspěvek

Je pravda ze u chlapa plat 20 000kc je o nicem ,to je na zakladni potreby sotva.
tyhle názory mě vyloženě baví... to, že je někdo rozežranej a splácí deset nesmyslnejch úvěrů a tři exekuce k tomu neznamená, že to jsou základní potřeby... asi by ses, jozine, divil, kolik zenskejch, samozivitelek, dokaze za 20 hrubyho pohodlne uzivit i viceclenou rodinu...
úte dub 02, 2013 3:51 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kralovna-tvuj pribeh je dlouhy smutny a nezajimavy cellkem,myslim tim ze podnikatele take reci neberou,chce videt ciny.200 tisic za rok je utopie,myslim v jednou,na dve karty s magnetem mozna.Tva praxe je zanedbatelna a jeste nemas vse hotovo jsem pochopil,tezko budes hledat.Tandem je podobny jak naves jen dvoji prace a nemusis si tolik nadjizdet do zatacek,je celkove delsi ta souprava-Ktem zimnim pneu-nevim proc by neexistovali-to ze ti je sef nekoupi,Dino,neznamena ze nejsou.Maji stejny vzorek jak na osobaku tzn .jemne lamely a hlavne ta smes je mekka.
Neřeším...
úte dub 02, 2013 6:16 pm

Zamčeno

Zpět na „Volná místa“