Stránka 1 z 1

Pojď zkusit turnusy

Napsal: stř črc 08, 2020 2:47 pm
od TruckJobs.cz
Potřebuješ být v průběhu týdne doma? U nás to problém není. Pojď zjistit, o čem je práce v turnusech. Pracuj 15 dní a zůstaň MINIMÁLNĚ 6 dní doma. Chceš to jinak? Není problém!

V BLM Trucking tě čeká moderní vozový park Euro 6 značek MAN a VOLVO. Stabilní trasy mezi Dánskem, Německem a sousedními státy. Samozřejmostí je skvělá platební morálka, pevné výplatní termíny mzdy a možnost vyplácet stravné i týdně. Přidělené stálé vozidlo a české dispo. Částečná znalost němčiny nebo angličtiny pro komunikaci se zákazníky je výhodou. Můžeme nabídnout již týdenní bezhotovostní vyplácení diet - u nás na svoje peníze nečekáš. Kromě pravidelné mzdy diety ve výši až 1500 € měsíčně a finanční příplatky za více vykládek, vícepráce a ujeté kilometry.

Nabízíme průměrný čistý měsíční výdělek kolem 41.000 Kč (základní mzda ti běží i když nejedeš). Odměna za přivedení dalšího řidiče 6500 Kč. Finanční odměna za případnou práci na vozidle.Průběžné zálohy na cesty. Zajištěné kvalitní pracovní oblečení a obuv. Roční finanční bonusy a věrnostní prémie. Organizujeme a zajišťujeme školení a hradíme pojištění odpovědnosti za škody. Platíme právní pojištění, lékařské prohlídky, dopravně psychologické vyšetření a pojištění odpovědnosti za škody.

Zavolej nám na číslo: 417 824 955

Celý inzerát najdeš na Truckjobsu: https://www.truckjobs.cz/pro-ridice/inz ... dka-na-mkd
Obrázek