Má to:
CPU: ARM Cortex-A7
RAM: 256MB
Memory: 8GB
Okopírovaná recenze co jsem dnes psal,snad se během dne objeví na Gearbestu
Nainstalovaný program je iGO primo 9.6.13.321005,Feb 9 2013
(stabilní,cesta CZ-D-B-F + průjezdní body a zpět bez problémů)
Aktuálnost-mapy:HERE 2015.Q4
PAMĚŤ 8GB,obsazeno 3,14GB
RAM 256MB
První start venku cca.2 minuty do fixace satelitů,potom fix do 10 sekund.
Nastavení iGO je klasické.Snadné i pro úplného laika,navigaci lze nastavit na češtinu,výběr z 8 českých naváděcích hlasů.Je možné nastavit až 4 profily řidičů.Nastavení nákladního auta+mapy HERE je dobrá volba pro řidiče kamionů (sám ji používam,není dokonalá,ale při použití mozku vyhovuje).Nastavení pro kamion je přítomno.Volba trasy rychlá-krátká-ekonomická-snadná.Možnost nastavení povolení dálnice,časové mýtné,mýtné za použití,trajekty a nezpevněné vozovky,ano-ne.Výpočet a přepočet trasy díky 256MB RAM je rychlý.
Nastavení samotného přístroje(krabičky),dá se nastavit čeština i když tady uvedená není.Ostatní programy v přístroji jsem netestoval,jsou tam pro mne úplně zbytečné.
Myslím,že za cenu pod 1000kč je to velmi dobrý kup.
Mínus:
Trochu slabší barvy a kontrast,oproti Garminu za 7000kč
Než zase začnou překupníčci vyřvávat:Pokud si ji koupíte přes odkaz co je zde,tak mě z dalšího nákupu na eshopu stáhnou nějaký procento.TOŤ VŠE.
Za což Vám děkuju
PS:Do neděle jsem doma,tož sa ptejte


