Mýtné v Belgii, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

jose rabano

Re: Parkoviště

Příspěvek

Stojim ted v grande synte,neni to sice belgie ale je to kusek.u vody.v prumyslovce,zadny zechcany autohof kde neotevres ani dvere a bulhar treba ti tam rochoti motorem celou nedeli bo klimuje a cumi na satelit...to by me jeblo.za mnou slovak od Palifor.penize jsem si uz vyslechl,ma 80e den bo tam je 12let,stary kus teda.+zaklad 800e.tak jsem to ani nepocital,tolik nevezmu za pul roku:-)vcera dosel zda nemam pivo.neco se vypilo.pak zda nemam cigara.rikam mu bratko temer v 50ti neminim stim zacinat.zarazi me ze nekdo bere 3000e a nema na pivo a vajgly
ned čer 02, 2019 3:30 pm

Mr.Desolator

Příspěvek

Jojo, takoví milionáři jsou top. Výplatou začne pomalu místo pozdravu a ještě v té větě somruje cigáro/pivo. :D
ned čer 02, 2019 7:44 pm

jose rabano

Příspěvek

Parking Westkerke,smer Gb.policejni audi neustale krouzi kolem aut,a ktomu dve stribrne civilni ford fiesta,puvodne jsem je mel za teplouse,a ono to policajti v civilu.snad jim to vydrzi do pulnoci aspon
úte srp 06, 2019 6:59 pm

jose rabano

Příspěvek

Dnes belgie durch.dal jsem si tu praci a zastavil na vsech parkovistich po trase.nemyslim tim to pumpy.ty jejich frites,truck stop,a podobne nazvy.vsechny lokaly zavrene.budovy domrdane jak po valce.v belgii to jde uplne do riti cele si myslim.tak hrozny pohled neni ani v rusku.parking Genbruge tam muzou rovnou tocit horor vte budce
úte črc 28, 2020 9:35 pm

Odpovědět

Zpět na „Belgie“