Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: -Ondra-, martin_100, Olda, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

vodic216

Re: Kde berou zaměstnavatelé černé peníze na doplatky ke mzdám?

Příspěvek

Asi platí rovnica: Čím menej zaplatíš na daniach a odvodoch, tým vyšší zisk. Z ktorého môžeš platiť vodičov.
sob srp 31, 2019 1:01 pm

wckr

Příspěvek

Asi tak nějak. Včera v trellenborgu Češi s dodávkami, firmu nechci jmenovat. Říká mi ze mají 1,5kc na km se vším všudy, ze když nejede tak nemá nic za ten den. Něco jako diety apod vůbec nevěděl o čem mluvím.... takže asi tak, dokud bude hodně takových kokotu co si ani neumí spočítat mzdu, tak bude dost kokotu co budou dávat 15tis a zbytek bokem.
sob srp 31, 2019 2:39 pm

Prouza88

Příspěvek

Tady to šolichání s dietama, základem a DPH nějakou kačku určitě hodí, u nás je takovej folklór mezi šoférama, bo sme vlastně personální agentura pro raky, že rak posílá na šoféra třeba 100€ denně, nám daj 50€ plus základ, daně kraviny a něco málo jim zbyde.. Tehdá starej povídal že měsíčně vyplácí účtárna přes 25milionů na vejplaty = 500 zaměstnanců krát pár euro.. Zase ale za nás někdy žehlili pokuty a průsery. Osobně sem byl dvakrát u toho, jak sem měl dostat odměnu 100€ na ruku, tak 5 let z5. Se po sobě dívali v kanclu kdo mi to dá, pak každej koukal že má velký, nakonec to vytáh technik a jednou sám nejvyšší a bez dokladu samo. Myslím, že to maj tak nějak pro sebe, bo si jezděj firemníma a platěj kde co a nikdo to nekontroluje. Měli to normálně ve svý šrajtofli a když to nebudou přehánět, tak mě to netankuje :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 18, 2019 12:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“