Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: -Ondra-, martin_100, Olda, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
betisa

Zapomenutí zadání výchozí země

Příspěvek

Zdravím zkušenější...potřebuji radu jak postupovat když jsem při vložení karty na začátku směny zapomněl zadat výchozí zemi??
(šlo o starší tacho. kde se musi po načtení karty vratit do menu a vychozi zemi zadat přes volbu zadání řidič)
Je to velkej problém? Nebo jak to napravujete? Mám si vyjet výtisk a tam napsat že jsem zapomněl,nebo co dopsat na vytisk ?
Díky moc za radu
stř bře 04, 2020 11:21 am

martin440
rumová víla

Re: Zapomenutí zadání výchozí země

Příspěvek

udělej výtisk a napiš zemi k začátku (času) a podpis .... osobně s tím nikdy problém nebyl ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy..... :wink: :wink: :wink:
stř bře 04, 2020 12:11 pm

jose rabano

Příspěvek

Jak pise martin,vytisk,napis to tam,datum podpis.pak zalezi koho potkas za vola.polak za to bere sto zlotych,spanel na irunu par tisic e.navic ve spanelsku zadavas i provincii,to je teprv mazec se trefit.ale znam plno lidi co to vubec nezadavaji,serou na to,a jezdi.kolega Prouza urcite nejake zna.
stř bře 04, 2020 1:14 pm

Prouza88

Příspěvek

Jožin :mrgreen: Hele slyšel sem kde co, já se kolikrát spletu a zadám jinou(tu poslední, bo mi to tam skočí) a normálně ju zadám znova po minutě.. někdy zapomenu, tak ju zadám po 50m, někdy vůbec.. myslím že to není tak horký, když ju zadáš večer a ráno zapomeneš, nedělal bych vědu :wink: Horší jak to někdo nedělá vůbec a pak co jmenoval Jožin, ty španěle a tak.. Normální policajt si toho ani nevšimne, vůbec když se ti to opakuje :wink: Ale taky sem už kvůli přejetýmu výkonu a rychlosti z kopce zadával schválně CZ nebo SK :D No co třeba by byla aspoň sleva :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 04, 2020 1:25 pm

jose rabano

Příspěvek

No vsak tebe jsem myslel:-).vim ze to tam neresite vubec nejake zeme,zaparkujes,skoci tam postel a mrdat.rano 9h na displeji odjezd. Jeste vetsi frajer ti rekne ja tam zadavam eu:-).
stř bře 04, 2020 4:17 pm

Prouza88

Příspěvek

EU :mrgreen: Šak na co to tam je :D Jinak u nás se asi zadává poctivě :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 04, 2020 4:33 pm

jose rabano

Příspěvek

Kdysi jezdil u vas taky mlady kluk,z vychodniho slovenska.mel actrosa,cerveneho,furt vylesteneho.osobak mel myslim oktavu Rs.a rikal mi,ja zadavam jen zemi start.a to jsem tady jediny na firme,ostatni nezadavaji nic.
stř bře 04, 2020 7:12 pm

Prouza88

Příspěvek

To si špatně pochopil, byl asi jedinej, kterej zadává jenom start :mrgreen: Já nevím co dělaj ostatní žejo, jako lepší se nebavit o práci, bo každej má "pravdu" a pravdu mu až na vyjímky nevysvětlíš a taky nejsem neomylnej, ce zdaleka :wink: Třeba dneska sem dojel do Kaplice z východu, na všech odbočkách který vedli přes centrum na hlavní z Budějc zákaz 3,5t.. 2x sem se tam točil přes ruku a už sem myslel, že pojedu po trojkách kamsi jižně nebo z5 Třeboň(kde značení taky na facáka).. ejhle oni tam maj obchvat z jihovýchodu(nevím o něm), ale směrovka nikde a 3,5t s náklaďákem snad 10x :wall: Se to česko snad nenaučím jezdit :D
Mimochodem sem tam na těch trojkách narazil na most, zákaz nad 16t, dodatková jediné vozidlo 18t.. tak šup a proti mě klaďák, 6os a na čepicu :D
A ráno na dálnici(R4 nebo D4 nebo co toje) mě taky pobavila cedula.. letíš 90 a v tom cedula zákaz nad tuším 28t, jediné vozidlo 44t a to přímo na hranici mostu :D Jako bejt těžší, tak co mám dělat?!? Do struhy nebo vzlétnout :wall:
stř bře 04, 2020 7:43 pm

153

Příspěvek

Prouza
Na ty D4 je těch rarit více. Například autobusové zastávky na dálnici od Jíloviště po Mníšek. Jsou do kopce a bez připojovacího pruhu i bez krajnice. Pokud vyjíždí ze zastávky narvaný kloubový autobus, celý pravý proud se zastaví, než bus nabere rychlost asi 60 km/hod. trvá mu to i 300 m, možná i více. A od těch zastávek vedou podchody pod tou D4 a nahoře před těmi podchody je tuším 17 tun, jediné vozidlo 48 tun. Jak máš docílit na dálnici aby jsi tam vjížděl sám, tak to netuším. Asi zavolat Policii ČR, aby zastavili provoz na dálnici, že budu přejíždět podchod.... A to tam je několikrát za sebou.
Rovněž u odbočky na Příbram (na Skalce), kde vybudovali dálniční obchvat Dubence, vybudovali na dálnici fungl novou zastávku autobusu....
čtv bře 05, 2020 10:21 am

Prouza88

Příspěvek

Jj říkám, člověk znalý západu nestačí valit oči :doh: Špíš mě zaráží tvůj přehled o dění na té dálnici :shock: Tři roky sem jezdil A3 po německu a sjezdy například okolo Regensburgu bych ti asi nevyjmenoval :mrgreen: Ale já na to nemám hlavu, spíš si musím představit tu silnici a pak vím(jakási fotografická paměť lehčího charakteru) :wink:
čtv bře 05, 2020 10:32 am

153

Příspěvek

Občas jezdím z Liberce do Strakonic a ještě kousek dál. Proto jsem se Tě ptal, jestli nestálo Tvé auto v sobotu, kolem poledne ve Volyni u pumpy.
čtv bře 05, 2020 2:14 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“