Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
sof

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

pon lis 13, 2017 11:32 am

DriverBrno

Příspěvek

tohle video je hezké, ale ironie je, že to natočili pro Poláky. Vždycky jsem si říkal, že jsou našinci k polským řidičům předpojati, ale po dnešním zážitku říkám i já: jsou to fakt většinou kokoti.
úte lis 14, 2017 9:47 pm

slobo

Příspěvek

1 706 280

Obrázek

experter från Volvo
»Ingen nödbroms«

viewtopic.php?f=74&t=18298&p=694321#p694321
\9/
čtv lis 16, 2017 9:00 am

David29
1. NAPOMENUTÍ

Příspěvek

Přijel jsem k domkaři, byla tam už najeta pumpa... Chtěl jsem se tam jít podívat, ale co z toho - stejně bych tam musel, pumpa tam byla, takže jsem nečekal problém. Navíc to bylo v zatáčce, takže se mi tam nechtělo zastavovat auto..

Přijíždím, pán na mě mává. Takže jsem tam zcouval, ukazuje že pumpa je za vratama vpravo. Co to šlo, to stáčím. Musel jsem dopředu si popojet - zastavil jsem, a už jsem tam tak zůstal. Uzávěrky nic.
Šel jsem jim vynadat, že by si mohli přeparkovat Tranita a pořádně otevřít ty vrata, že bych to tam bejval v těch vratech stočil..

Jakkýkoliv pokusy byli marný, takže pán od kamaráda si zajistil nějakej nakladač. Už při příjezdu jim pumpař hlásil, že mix má o 10t víc a že to udělá něco jinýho... Odpoved byla - sem jezdí normálně, to bude v pohodě...

Mezitím přijel kolega - jelikož Tranzit byl pryč, mohl tam najet, já mu už nevadil. Takže tam najel, couvá už rovně na pumpu... A zůstal tam :-D

Přijel nakladač, se mnou ani nehnul. Tak si zajistili přes toho kamaráda traktor. Ten začal tahat kolegu - napřed dozadu, pak dopředu. No blbli tam asi hodinu, ale mix stejně ujížděl na stranu, takže na čerpadlo nenacouval..

Pumpař vymyslel, že couvne pod mix, aby ho odčerpal... No, a pumpa tam zůstala a už s ní nehnul :-D

Takže... Kolegův mix odtáhli úplně do pryč, mě vyložili přes lžíci nakladačem mezitím, pumpu pak vytáhli tím traktorem. Pumpař dostal už befelem úplný odjezd.
Mě pak prázdnýho vytáh v pohodě, kolegu pak skládali taky lžící z vrat. Akce na 3h, a auto zajebaný

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát lis 17, 2017 9:12 am

karel slezák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

zametám na D1 a něco křuplo vytekla hydraulika až dojely dvě jednotky hasičů. Tím jím Děkuji ještě jednou.
Obrázek
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
pát lis 17, 2017 5:32 pm

Ivan Hofman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kdyby jeli okolo z firmy Dekonta tak to máš tak za 100 tis :D
pát lis 17, 2017 8:03 pm

tatrák pája

Příspěvek

Tedy Davide, zapadlý mix Mercedes na trávě není kuriozita(asi ani bouračka). Většinou je to běžná a očekávaná věc :D
sob lis 18, 2017 10:20 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ

Příspěvek

Hm, to je taky fakt... :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned lis 19, 2017 12:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“