Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: -Ondra-, martin_100, Olda, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
čert
1. NAPOMENUTÍ

Vojtas

Příspěvek

To jsem ještě neslyšel... A někdo to jako fakt dělá?
pát čer 06, 2014 11:55 am

Vojtas.DAF

Příspěvek

To nevím, ale pochybuju, bude to jen další kid. Vysvětlení? Vždyť to je močovina, obyčejný chc....ky. Slyšel jsem to už asi tisíckrát
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
pát čer 06, 2014 5:00 pm

martin karas
1. NAPOMENUTÍ

Příspěvek

Tak to by musel mit sakra velkej močák!prvni Dafici XF105 ty jely i bez adblue nebo tam sla nalit obyč. voda.u novejsich kousku uz ani tuk! dojde adčko srazi ti to automaticky vykon a muzes si tak akorat....
pát čer 06, 2014 5:53 pm

fialakojetin

Příspěvek

koukam ted sem a dodavam: Pokud dojde AdBlue - je to pruser, nektere jednotky to tezko nesou. Kdyz das na dojezd vodu - vykon to omezi ale po natankovani je vse v poho.
- mozna to do vlakna nepasuje, ale nedalo mi to
pát čer 06, 2014 8:20 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nemesis-trefne...Jo to ze tam muzes nechcet slysim bezne.Jeden ze vcerejska-stoji tam kontrola,je zakaz jizdy-on ja je mam v piciii
Neřeším...
sob čer 07, 2014 8:41 am

Giggsy

Re

Příspěvek

Včera jeden hlod:Víš já dělám 72 hodin pauzu přes víkend takže začínám až v 10 v pondělí :lol:
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
sob čer 07, 2014 2:35 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dnesni mega plk v tom hicu-cituji-,,hele,čurá ti autak,, :shock: To uz tak byva jak bezi klima,ale vim ze takova Filda napriklad to moc nedela :D
Neřeším...
ned čer 08, 2014 6:01 pm

CErin

Příspěvek

To je taky fakt, to s tou klimatizací patří k typickejm bludům.
A ještě "Vysílal bez antény a tak vodpálil koncák!"
Případně ještě někteří uměj vysvětlit, jak vodpálej po obědě tři piva, jen to sykne... :roll:
ned čer 08, 2014 8:58 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

,,Ti mladi litaj pres ajtr,to se neda zajet,, :shock: -jezdi normalne,jen dennne do maxima,8h55 ci 9h55,proto zajedou tak daleko,ne jak nekteri co po 8hodinach stresujou na Fr.dalnici ze nezaparkujou...
Neřeším...
pon čer 09, 2014 7:48 am

delivio

Příspěvek

to máš pravdu. pak to odstaví kde to vyjde a zjistí, že tam nemá vodu, ani wc a pak se na druhou stranu popisujete jaký je kdo prase a co dělá.
Na druhou stranu někteří to mají spočítané, že to vyjde a nemusí jezdit do max 8.58 a podobně.
jiný se rozmlátí o mostní pilíř, protože se cítí na 10tku, ale nevyšlo to. Každý den to máte ve zprávách.
že je někdo šmatlák a neumí si spočítat, že to řidič nesjede je taky divné a pak musí slabší jedinci lítat s paklem karet.
Holt plno joudů jsi potkal.
pon čer 09, 2014 9:07 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hodne davno jsem mluvil s nemeckym dopravcem,mel aut jen par a rikal-cechy uz nezamestnam.Rikam proc?Kazdou nakladku vykladku komentuji,-to se neda zajet,to nevyjde....To ze si umi neco malo na aute opravit je fajn ale to neni vse.Vloni jsem je potkal opet,sedi tam jen Rusove,nemeck spz,a firma funguje.
Neřeším...
pon čer 09, 2014 7:41 pm

delivio

Příspěvek

To sedí i patintera a jiných mají pod správou prakticky všechny sociální zařízení v D, ale není to o tom, že by neuměli makat nebo nemakat, ale ekonomické výhodě.
Nic víc v tom není.
pon čer 09, 2014 7:53 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Slovensko-parkoviste u Zvolena.Prazske fh s cisternou,zbytek placu polak slovak ukrajinec a ja.30st ve stinu-cituji-mezi tema hovadama nestojim,rika ,,pepik,,...Jediny,kdo ma ochcane zadny kolo je vsak on,zbytek chodi do travy.. :shock:
Neřeším...
pon čer 16, 2014 9:00 pm

moucka163

Příspěvek

jozin- a nepochcal si mu ho ty? :D
pon čer 16, 2014 9:38 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

moucka-jsem mozna cu.ak ale ne prase.Opet me oblibene tema-jmenovky za oknem..K cemu to je dobre,ptam se?Stojim v Budapesti,dojela namakana Scanie na D cislech SAD....za oknem ceske jmeno Ladik :D Tak na neho kyvnu,jako ze hoj,kouka na me jako bych spadnul z Gurunu,jako ze co otravuji nebo tak neco.Vim ze stat s Fiatem vedle V8 ve fullu na hlinach je divne,jeste s takou SPZ..Nechapu to trochu,tak bud delam u Nemce,jsem neco navic,za okno si ceske jmeno nedam,nebo si normalne pozdravim..Asi se mu tlaci ten Nemecky prihranicni plat na hlavu.. :shock:
Neřeším...
úte čer 17, 2014 2:20 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“