Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: -Ondra-, martin_100, Olda, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

never home temer jak ten muj plk teda....
Neřeším...
ned črc 20, 2014 8:35 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dnesni plk,logisticke centrum u Prahy.Dojel chlap s Dafem,prijde za mnou a rika,helee,mas automat?Rikam jo,co potrebujes?On-nemohl bys mi stim couvnout? :shock: A ja,jasan,ale myslim ze v automatu ci manualu tocis volantem furt stejne ne?On-ne,to je neco jineho. :D
Neřeším...
pát srp 01, 2014 2:13 pm

mirazapletal

Příspěvek

Ale ono to něco jiného je, když nejsi zvyklý, nohy mají tendenci dělat něco jiného, než co je potřeba :-)
pát srp 01, 2014 6:30 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:shock:
Neřeším...
pát srp 01, 2014 6:35 pm

holbra

Příspěvek

Já sem slyšel od kámoša co dělá na balené, že je problém s automatem zacůfat do kopečku k finišeru, že to pořád vyhazuje tu zpátečku. Co je na tom pravdy?
pát srp 01, 2014 7:23 pm

hečr

Příspěvek

Já couvám s automatem bez problémů. Jedinej problém, když netrefím rampu....
Tak popojedem....
pát srp 01, 2014 8:57 pm

Vincek1

Příspěvek

hečr: :smich: :thumbud:
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
pát srp 01, 2014 9:05 pm

pavel 815

Příspěvek

Jo dopředu se to jezdí,ale zacouvat to už holt chce fištróna... :lol:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pát srp 01, 2014 11:09 pm

TP

Příspěvek

No fištróna ani né,třeba s téčkovou Scanii jsem měl delší soupravu o 1,5 metru a couvnul jsem všude a dostat tam pak Mana v automatu byl problém.Cuká to a najít na milimetr přesně polohu na plynu,kdy to jede kór když couváš za roh je starost.Už to mám 10 měsiců a couvnu všude ale přesné na milimetr jak se spojkou to neni a už vůbec neni kpoužití to pomalejší eRko,u něj vůbec neodhadnu kdy to pojede a tak supluju absenci spojky ruční brzdou.A vo tom to je 8)
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
sob srp 02, 2014 12:13 am

Alešák

Příspěvek

No mě zas připadá jako kid, ta hláška přišel zamou abych mu tam couvnul...(To už jsem taky slyšel mockrát a moc tomu nevěřim)
sob srp 02, 2014 2:59 am

delivio

Příspěvek

Během měsíce jsem viděl třikrát, že jiný řidič zacouval tomu dotyčnému místo něho. Naposled včera.
Vždy se nabídl, že zacouvá řidič, který nebyl za volantem, ale snad jednou nebo dvakrát si řekl přímo řidič od volantu o pomoc sám.
Necítím se, dnes nemám svůj den atd..prostě požádá a druhý to dá v pohodě. Zcela běžné.
sob srp 02, 2014 8:15 am

Johnny_P

Příspěvek

Ke mě ještě nikdo nepřišel abych mu couvl, asi nevypadám dost důvěryhodně 8)
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
sob srp 02, 2014 8:20 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Resite automaty.On resil to ,ze stim nejde couvnout bo se toci naopak...Tomu jsem se divil.Mel jsem Mana v automatu a i kdyz jsem zastance automatu,doma mam dva hned,prisernejsi nez v Manu jsem na couvani nezazil.Vypadas jak ucen,nedejbuch jak je dulek u rampy,neresitelny problem pro nej.Ted mam iveco,tto je neco podobneho...Actros mi to nedelal,radost couvat...nechcu tady diskutovat o tom,ze je napr.Man super kara,ale o tom individuu vcera,co proneslo.
Neřeším...
sob srp 02, 2014 9:16 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Cituji-,,polak je jen zmrd a zlodej....,,, :shock: .Stojim ted na Bobrech fronta x km.Postavim to na bok,ukoncim,a jdu do baru,par km,na schabovy a flaky(rizek a drzkovku).Pojim v klidu,do rana casu dost a jdu v klidu zpet.Dojdu k autu a ejhle,kde mam klice??Na lavce prece v baru....Letim zpet,sviznym krokem,a polena rika jo ja je mam a jde pro ne.Koukne na vesak a oni tam nejsou.Zvedne telefon a vola manzelovi,kde jsou ty klice?(sam rozvazi jidlo ve fronte autem,co si objednas to ti doveze)a on,ja je mam stojim u toho cecha ale on tady neni,jedu zpet,at tam pocka.... :D Stat se to u nas,pani ti rekne ze tu nic nebylo a kolega ti vybily kabinu(manzel)
Neřeším...
ned zář 14, 2014 7:21 pm

hubby

Příspěvek

Alešák: Já jsem si osobně byl říct asi dvakrát ať mě tam někdo couvne. Byl jsem zvyklej na návěs a když jsem šel do Rakouska dostal jsem soupravu a jeď (jel jsem s tím akorát v autoškole) a couvnout s tím první týden dva metry rovně jsem považoval za úspěch. Dojel jsem na firmu byla tam akorát jedna rampa,za mnou deset aut a než abych se tam trápil půl hodiny a brzdil ostatní,tak jsem šel za němcem kterej měl taky soupravu jestli by mě tam necouvl. Borec tam byl na poprvé a za minutu. Takže i tací pitomci tu jsou,kteří si šli říci aby jim někdo couvl(hrdě se hlásím mezi ně).
ned zář 14, 2014 8:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“