Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: -Ondra-, martin_100, Olda, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
martin440
rumová víla

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

udajně přežila..
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy..... :wink: :wink: :wink:
sob pro 19, 2020 1:13 am

DriverBrno

Příspěvek

zase mediální humbuk podáván tak, že jakmile se lidi naočkují, tak mávnutím proutku přestanou lidi umírat, něco jako spolknutí kouzelné pilulky. Velké rozčarování nastane, že statistiky úmrtí klesat nebudou. Mainstream začne remcat, že byl obelhán a nakonec to skončí fiaskem, přestanou se očkovat i ti co by se jinak normálně očkovat nechali. Nikdo solidní nedostane prostor a vysvětlil jak očkování funguje a že je to běh na dlouhou trať než vir zcela vymizí, namísto toho si budeme "konzumovat" sračky typu "Čau lidi", kde se estébák bude chlubit kolik už nakoupil vakcín a jak všechny zachránil. Primula a ostatní budou k tomu mlčet, protože je to pro ně byznis. Očkovat ano, ale neočákevejte rychlou změnu.
edit:
tak netrvalo to dlouho

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zmoc ... .seznam.cz

Čau lidi
Naposledy upravil(a) DriverBrno dne ned pro 20, 2020 10:52 am, celkem upraveno 1 x.
sob pro 19, 2020 7:53 am

Karel334

Příspěvek

Tak jsem covit právě prodělal a v pondělí mi končí karantena. Těch 10 dní uteklo jak na pionýrském táboře, Manželka byla pozitivní a já při odběru negativní, bylo jasné že to chytnu později taky a tak se i stalo, první 3dny pohoda chodil jsem i odpoledne do dílny něco dělat ,nic mi nebylo a myslel jsem že se asi pustím do malování celého domu aby mi to uteklo,Čtvrtý den jsem už cítil že se něco děje, neskutečné tři dny mě bolela palice ,polejvalo horko ,trochu jsem kašlal a už jsem musel do pelechu, byl jsem na kaši. ztráta čichu a chuti samozřejmostí.Po 4dnech jsem vylezl z pelechu páč jsem si myslel že ten démon ze mě je pryč ,už jsem se cítil lépe. Tak jsem vylezl ven že dám ten blbej stromek do stojánku a vyndám baterku z osobáku. Činnost tak na 20 min a ouha dělal jsem to hodinu a byl jsem total vyřízenej. Fyzicky jsem ko není síla a mám naval tepla. Taky je fuč si zapálit cígo. nemám ani pomyšlení, odstavilo mě to pěkně. A ještě to asi trvat bude,
sob pro 19, 2020 5:10 pm

DriverBrno

Příspěvek

prý to není chřipka, jen to má podobné symptony jako chřipka ( to mi připomíná: "visí to na zdi tiká to a když to spadne na zem tak se rozbijí hodiny..co to je?" ). Když jsem měl opravdovou chřipku asi dva roky zpět, tak jsem v horečkách umíral, 3x za noc jsem se převlíkal, jak jsem byl zpocený durch. Podle testů na protilátky co jsem si nechal dělat teď nedávno, jsem Covid19 prodělal.. takže aha... to byla ta zvýšená teplota mezi tím co jsem složil pár tun palet a zakurtoval pár tun železa. Tím to nechci zlehčovat, kdo se cítí v riziku měl by se tak chovat a ne lítat s hadrou na hubě po marketu, bylo by určitě těch mrtvých méně, všechno "zalockdownovat" znamená, že k těm mrtvým přibude jako bonus i obrovská vlna bankrotů.
sob pro 19, 2020 5:54 pm

sof

Příspěvek

Očkovanie ma veľmi zaujíma, informácie o ňom sú skoro nulové.

Slovensko naobjednávalo 17.000 000 vakcín od rôznych výrobcov. Rovnako sú na tom aj iné štáty v EU. Všetci si naobjednávali navyše. Občan vraj nebude mať na výber, vakcínu si nebude môcť zvoliť. Čo bude na sklade, to mu pichnú.

Nechcem okolo toho špekulovať, zaujímajú ma len pravdivé informácie a tie sa ku mne nedostávajú. Som zvedavý aké správy prídu z Anglicka, tam už očkujú. Ale na nejaké zhodnotenie je ešte skoro. Vakcína ktorá sa používa v Anglicku je vraj dvojzložková a ľudia sa musia očkovať dva krát. Vraj sa nežiadúce účinky môžu prejaviť až po tom druhom očkovaní.

Ani doktory na Slovensku o očkovaní nič nevedia.

http://www.ssn.sk/23589/otvoreny-list-s ... -covid-19/
pon pro 21, 2020 2:09 am

mogwaycz

Příspěvek

sof: kontrolni otazka - k cemu je slovakum 17 000 000 vakcin, kdyz pocet obyvatel mate neco kolem 5ti milionu? Ze by byznys? :-D
pon pro 21, 2020 7:54 am

lukas48

Příspěvek

Včera jsem mluvil se ségrou která dělá v nemocnici a bylo jim doporučeno se neočkovat :think:
pon pro 21, 2020 9:56 am

wckr

Příspěvek

mogway: protože nikdo neví na jak dlouho ta vakcína (pokud vubec) bude účiná. Měsic, dva, tři, pul roku, rok. Není to vyzkoušeno. Na chřipku se očkuje každej rok. Nikdo to dnes neví, nebyl čas to vyzkoušet. A očkuje se nadvakrát.

https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zd ... 110600_bar
pon pro 21, 2020 10:34 am

Mareczek

Příspěvek

Sestra dělá na covidovém JIPU. neměla 2 měsíce volno ,maká12 hodin denně . Testovat se raději nechodíme museli by to zavřít řekla.
pon pro 21, 2020 11:03 am

wckr

Příspěvek

pravda, stejnou informaci mam od lidí co dělají v nemocnicích.
pon pro 21, 2020 11:11 am

lukas48

Příspěvek

Segra když měla covid tak vyfasovala místo roušky respirátor a hybaj na 36 hod do práce :D
pon pro 21, 2020 1:37 pm

martin440
rumová víla

Příspěvek

Strach z verze 19 je skoro pryč, tak potřebujem zase něco, co lidi vystraší. Takže je tu Covid 20 a příští rok Covid 20 PRO... co tam máme dál? po psovi bude kolo štěstí ???? 🤔😉🤣🤮
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy..... :wink: :wink: :wink:
pon pro 21, 2020 3:28 pm

Mickl

Příspěvek

Já se očkovat nechci. Ale bojím se toho, že to budu mít nařízený. Tzn. pokud nebudeš mít očkování tak nesmíš překročit hranice, nebo jít do bazénu, různé kulturní akce atd. Nemáš čipovou kartu očkování - nashle. A to ty ku.vy dokážou
pon pro 21, 2020 5:31 pm

sof

Příspěvek

Očkovanie bude nepovinné. Vravia to všetci politici, aj u vás, aj u nás.

Tipnem si: bude asi tak nepovinné, ako bolo slovenské celoplošné testovanie. Slováci na neho nemuseli ísť, nikto im to nekázal. Ale, kto neišiel mal zaracha. Rovnaké to bude s nepovinným očkovaním. Kto sa nezúčastní, dostane zaracha.

Dobré, aktuálne video z CZ- tu sa o tom hovorí.
https://www.facebook.com/watch/live/?v= ... _permalink
pon pro 21, 2020 7:57 pm

JANEK 1

Příspěvek

https://ibb.co/FzMPKZj

Půjčeno na jiným foru. Tabulka úmrtí v některých okolních státech.
pon pro 21, 2020 8:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“