Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
pan Jamal

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ten chlap to má v hlavě srovnaný a pivo dělá moc dobrý😁
ned zář 06, 2020 7:39 pm

EL

Příspěvek

přesně,pivo dobrý a hlavně je to rovnej chlap,co cti naše tradiční hodnoty,takových lidí potřebujeme co nejvic a hlavně aby byli slyšet.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte zář 08, 2020 11:11 am

DriverBrno

Příspěvek

proč se do vrcholových pozic politiky nedostávají tito lidé, co si to odpracovali a jsou jak se říká nohama na zemi, neovlivněny populisty a zlodějskými lobby. Náš pan prezidet je totálně mimo, to že si zlomil paprču by ho už mohlo nakopnout že je něco špatně, že i starý medvěd není vhodný na cirkusové představení. Bernarda bych si dovedl představit jako předsedu vlády nebo prezidenta. Standa na hrad, Miloš -back to Vysočina.
úte zář 08, 2020 12:15 pm

Pavel Šebek
intercool

Příspěvek

Co jsou to ty tradiční hodnoty?
BES - běs
úte zář 08, 2020 3:20 pm

EL

Příspěvek

Ty to nevíš?To jsi tak mladej?
úte zář 08, 2020 3:26 pm

Pavel Šebek
intercool

Příspěvek

Proto se ptám.
BES - běs
úte zář 08, 2020 3:30 pm

Prouza88

Příspěvek

Pavle to bude zisk, otročina a švindl :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 08, 2020 3:33 pm

EL

Příspěvek

No dobře,já spíš myslím jeho postoj k takovym tem pseudokauzam,co hýbou poslední dobou světem,třeba LGBT,Genderova vyváženost,BLM a podobnej hnůj,no a také migrace,neříkám,že ho znám osobně,ale znám dost lidí od něj z práce nebo z jeho okoli(bydlím kousek).Obcas si přečtu nějaký rozhovor a jakýsi obrázek jsem si udělal,v jeho případě bych si slovo švindl,otrocina a a zisk nedovolil použít.Proste u něj je černá černá a bílá je bílá,ženy cti,záleží mu na všech životech,sexuální menšiny mu nevadí,ale prý nevidí důvod k různých maškarním průvodům,nemyslí si,že by u nás tyto menšiny byly nějak persekuovany a takhle bych mohl.pokracovat dál,pokud to někoho zajímá víc,ať sinposlechne nebo přečte nějaký rozhovor.
úte zář 08, 2020 3:48 pm

Prouza88

Příspěvek

Já bych rád doplnil, že pána neznám a nebylo to myšleno na něj, nýbrž na ony podnikatelské tradiční hodnoty, povětšinou :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 08, 2020 3:56 pm

EL

Příspěvek

Jo tak to potom jo, tradiční hodnoty většiny podnikatelů,tak to sedí,nicméně tenhle pán i podporuje nadaci proti korupci,asi se vymyká běžnému standartu,ale já tu z něj dělám hotovyho světce,ale není to úplně tak,když je třeba Bernard fest v Humpolci,tak tam pivo zdarma v rámci reklamy není😠
úte zář 08, 2020 3:59 pm

Prouza88

Příspěvek

Ten je ale vypečenej :D VIP to zadara maj ne.. By si chtěl moc, jen nevím kdo to drahý pivo pije :shock:
úte zář 08, 2020 4:04 pm

EL

Příspěvek

No hlavně se pije po hospodách a já třeba mám limit na lahvace 15Kč(víc nedám,jsem lakomej) a za to koupim výbornou jedenáctku od Bernarda a taky hodně vyvážejí ven,denně se tam otoci dost kamionu,teď teda nevím kolik,ale některé jsou i turecké.
úte zář 08, 2020 8:32 pm

DriverBrno

Příspěvek

Bernard se hlavně zasloužil (proloboval) nižší spotřební daň pro malé pivovary, čímž se rozjel boom malých pivovarů v Česku, jinak bychom tu měli my 2 "chemičky" s miliardovou výtočí jako v Germánsku. Ve zkratce pro Prouzu88: koupil v 90 tkách na dluh- tehda šlo v privatizaci ručit za 80 mil úvěr pouze rodinným domkem (ručil barákem rodičů, myslím že pochází z Haje ve Slezku u Opavy) komunisty zplundrovaný pivovar v Humpolci i se zásobami, které musel vylít prasatům. S manželkou a sládkem kterého přetáhl z Ostravaru to celé dali do kupy. Jelikož dělal před tím redaktora v rádiu tak uměl reklamu a ten marketing dělá dobře dodnes tak jako to pivo.
pát zář 11, 2020 8:06 am

David29
1. NAPOMENUTÍ

Příspěvek

Tak jsem si zkusil poprvé couvání s návěsem.

Vyjet z pod míchačky doprava, pak couvnout a návěs hodit vlevo k šikmině s vodou. Asi na 5x, ale dobrý :-D

Dost mě znejistilo před rozjezdem vpřed, že si nemůžu v pravým zrcátku zkontrolovat, zda je okolo čisto - protože souprava nestála rovně a viděl jsem jen čelo návěsu *3* Ale jinak jsem věděl, že tam nemá co bejt, tak jsem to přešel a vyjel

Při couvání jsem se snažil myslet na to, že musím točit na druhou stranu - což fungovalo chvíli při rozjezdu. Ale jak jsem zjistil že potřebuju to stočít víc - tak už jsem točil volantem tam, kam vždycky a tudíž jsem ten problém jen prohloubil :-D

Ale jo, není to nic co by se člověk nenaučil
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát zář 11, 2020 12:59 pm

Prouza88

Příspěvek

Sakryš ty s tym neumíš? :shock:
Ale jo, to má šok každej, aj když sem přesedl z vany na plachtu, nebo z tandemu z5 na plachtu, i frigo jak je širší bylo pomale umění zapřáhnout, to samí když sem bral klaničák, takovej divnej pocit, jak pod to jedeš a viďíš blaťáky :wink: Něco jako když předjíždíš s kozlem a máš se zařadit, no a pak přeba jinej vlek a už ses na něj netrefil :D
Teď jak sem měl kolegovo auto, nemá poslední zvedačku a už sem skákal po obrubníku prázdnej :oops: Ale to má snad každej, couveš na rampu po prázdnu, málo zlomený, za hodinu couveš plnej(zvedačka dole) a zas to zlomíš moc :lol:
No a střídat auta v mlíkárně, to bylo vůbec, každý jiný, každej vlek jinej a paks to naložil a už si to dělalo co chcelo na sněhu :doh:

Musíš pocvičit, nejlépe v Itálii někde šprajclej přes ruku v jednosměrce s 50 Italama na klaksonu :D
Na návěs ti stačí doma pojezdit z kárkou za osobákem, to je stejný jen v menším a všude vidíš :wink:
pát zář 11, 2020 1:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“