Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: -Ondra-, martin_100, Olda, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
fatal_netware

Příspěvek

Tady jenom na ukázku za co se nám na starších typech návěsů zachytávají kabely ABS:
Obrázek Obrázek
Ale už si na to dávám majzla. Dneska jsem si i zastavil a šel si zkontrolovat jestli se nezachytl.
Dneska večer jsem se ptal kolegy co jezdí noční směnu, jestli mu nesvítila celou cestu červená kontrolka EBS a žlutá ABS pro návěs. A on že jo. A tak jsem se mu omluvil, že tím jak mě včera viděl jak jsem urval kabel ABS, tak shořela pojistka a že teď už vše funguje jak má. A on doslovně: " Mám v pi.i nějaký EBS, ABS a brzdy, takový věci já nepoužívám ."
stř úno 01, 2012 9:16 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ

Příspěvek

jak to mel to preci hlasit vedeni spolecnosti a to ihned mu melo zakazat ihned jizdu nez to servis na miste opravy :wink:
M-B Atego 1218 frigo
stř úno 01, 2012 9:23 pm

Wlado

Příspěvek

Kolega je salámista :D . Mne sa niečo bodobné stalo na tandeme . Na oji k prívesu je taká velice šikovná konzola na ktorú sa po odpojení prívesu uchytávajú zástrčky a hadice . Len je to tak nešikovne vyšpekulované , že keď som si do prava nadbiehal tak sa káble a hadice za tú konzolu zavesili a keď som vytočil plný ľavý a snažil sa otočiť , tak so všetko z veľkou noblesou vydrapil :doh: Jak debil som potom sedel na patníku vedľa súpravy a 2 hodiny sa to snažil spraviť :D
http://www.profivodic.sk
MAN TGS 26.480 - SVAN CHPT 18
stř úno 01, 2012 9:25 pm

oro

zapomněl na vlek

Příspěvek

jo skleroza a zapomenuty svodidla a telefon u ucha........dobra konstalace.ale rozchodil to na firmě jen premie dolů :mad:

Obrázek

Jo o sobě ani nemluvim.....stary kokot co couvnul včera a neviděl pařez, a natrhl narazník a minuly tyden trčela roura ze země a natrhl narazník z druhé strany....takže jezdim otrhanej............ :mad:...ty woe já jsem chuj...................kdyby to udělal někdo jiny tak ho sežeru.......ja ale jsem cyp :think:
Ani nevím,jestli ty prachy mají cenu,za kterou to všichni děláme
úte úno 14, 2012 9:36 pm

TP

Příspěvek

FATAL NETWAR,s kabelama když má auto zásuvky dole a návěs nahoře je problém,v plném rejdu se zaručeně chytnou o tu páku co se sní otevře bok plachty.Jsou dvě možnosti bud dát zásuvku na autě vejš do urovně návěsu a nebo vem normální gumacuk,tade spíš dva a pověs je ze spoler,káble od auta pak napni at jsou vejš,ten gumacuk je udrží a máš po problému.Funguje to na Actros,Magnum,Scania,tedy mnou odskoušené na těchto autech.
stř úno 15, 2012 1:58 am

Tomik

Příspěvek

nemůže se přece hejbat se zásuvkou abs a jinejma věcma od výroby,jsou homologovaný tak jak jsou,jestliže je upravuješ a přemístuješ bez vědomí výrobce tak buděš vězněn odnětím svobody milion let natvrdo :D :D :D a hlavně je to všechno strašně nebezpečný :wink:
2x Nissan atleon 210
stř úno 15, 2012 10:45 pm

stř úno 15, 2012 10:52 pm

Sovouš
Bedřich Liška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

...ježišmarja, já se lek' až mě změk' - když jsem viděl poslední příspěvek v tomhle tématu od Hrocha, že někde urval kus legendy :D :D
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
stř úno 15, 2012 11:50 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ

Příspěvek

:valetsesmihy: :valetsesmihy: Tež sem si říkal,co se mu stalo :D
čtv úno 16, 2012 12:14 am

Hroch.R420

Příspěvek

To už bych nebyl mezi živými!!!
čtv úno 16, 2012 7:27 am

cuisine

Příspěvek

Neshořela někomu z místních dneska ávka na agipce v Klíčanech na D8 ??? :roll:
Obrázek

edit foto doplněno
Naposledy upravil(a) cuisine dne čtv úno 16, 2012 5:01 pm, celkem upraveno 2 x.
čtv úno 16, 2012 4:29 pm

Marcy

Příspěvek

Teď to ale bez té fotky není ono... :lol:
čtv úno 16, 2012 4:56 pm

čtv úno 16, 2012 6:46 pm

Sovouš
Bedřich Liška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:shock: To je hnus.
A co řidič? Dozvěděl jsem se kdo přijel hasit, jakým způsobem bylo hašeno, kdy dostali oheň pod kontrolu, že na benzínce můžu dál v klidu srkat kafé lungo za 35,- ale co ten chudák šofér?
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
čtv úno 16, 2012 6:50 pm

cuisine

Příspěvek

Fotil jsem to cestou z práce asi v 16.00 . Mimo řidiče kamionu v pozadí, který něco opravoval pod návěsem, nikde nikdo.
Předpokládám tedy, že je OK - a nevím zda po takovéto "akci" musí jet na Policii nebo mohl být odvezen domů spřízněnou duší ...
čtv úno 16, 2012 6:54 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“