Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano

Re: Jose Rabano

Příspěvek

To drive motyka vystreli:-).u nas je stop stav ve vsem..
stř črc 22, 2020 8:02 pm

didi

Příspěvek

U nás taky😢 no snad se to příští rok vrátí do starých kolejí.
stř črc 22, 2020 8:16 pm

4215

Příspěvek

wckr:No před měsícem a půl sme převzali sérii dafů na který se čekalo o měsíc dyl protože fabrika nedělala a teď přijdou dalsi kusy. Práce pokokot ze bych mohl být v autě měsíc
Asi děláte ve špatné firmě, didi, jožin. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř črc 22, 2020 10:02 pm

didi

Příspěvek

Nevím jestli ve špatné, spíš maji zaměřenou práci jen jedním směrem. V tom vidím největší problém. První krizi jsem ani nezaregistroval, spíš naopak. Tato nás celkem drtí. Jezdí nás jen půlka, pro zbytek zákazník nemá práci. Je to poprvé po 18letech co se toto děje. Říkají od září bude líp, no uvidíme. Osobně to tak nevidim, ale kdo do toho s řidičů vidí. Budem věřit a pokud to padne total, tak si hledat něco nového. To bude dílo po těch letech.
stř črc 22, 2020 10:15 pm

Prouza88

Příspěvek

4215: Taky bych řek :D Během půl roku 3. firma a furt práce, že bych se moh na autě střídat sám se sebou :mrgreen:
Pozoruju ale delší dobu, asi tak 2-3roky, jak brácha na cisterně(vozí potraviny, a nejen on) bejvá dost často doma.. Vozí kokotiny(glukózu, tuky, syrovátku, štávy, vejce, vyfrit) a pri 100autech nemaj prácu :think: Dřív tahali oleje, vína, mlíko, pivo a pomale aby začal s ADR..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř črc 22, 2020 10:25 pm

4215

Příspěvek

to didi:No podzim ukáže,jak o tom tady už několikrát bylo psáno, včera o tom mluvili i ve zprávách. Teď jsou dovolené, dobíhají krátkodobé smlouvy, na podzim se budou dělat nové(automotiv). Uvidíme co ekonomické špičky a bankéři vymyslí. Na fcb jsem viděl vtip, jak Alena Schil. mluví za řečnickým pultíkem. "Naše ekonomika je jako rozjetý vlak." vtip to je po událostech co se stali na dráze v posledních dnech, ale když se nad tím člověk zamyslí, tak ekonomicky to je reálné a byla by to smutná realita.
čtv črc 23, 2020 6:46 am

Prouza88

Příspěvek

Didi a není nejvyšší čas na návrat domů? Zavčas? :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv črc 23, 2020 6:49 am

4215

Příspěvek

to Prouza88: No, když budeš pracovat(jezdit) z lásky k té práci, tak tě taky zaměstnám a budeš moci jezdit na 3 směny sám. Na to jsem taky slyšel dobrý vtip. "Šefe, vy máte hezké a krásné auto." Šef: " Když budeš více pracovat, tak si ho za rok můžeš koupit, já si koupím nové".
čtv črc 23, 2020 6:52 am

4215

Příspěvek

Prouza88 píše:
čtv črc 23, 2020 6:49 am
Didi a není nejvyšší čas na návrat domů? Zavčas? :think:
Ale on jezdí u české firmy. Tak jedině že by se vrátil na VKD.
čtv črc 23, 2020 6:54 am

jose rabano

Příspěvek

Ja se spatne vyjadril.prace je dost.jezdime uz jen tam odkud je zpetka.to ma logiku.nalozit v ostrave do Porta neni zadny problem,ale pokud se tam mas pak tyden valet u vody nema zadny smysl taka prace.samozrejme pro sofera,co vezme babu sebou,super tocka,ale jinak ulet.auta se ted nekupuji,dojizdime stare vrany,to neresim.prachy chodi pravidelne,vse spocitam na korunu,jezdim jen legal jak karta tak tuny.ne kazdy to tak ma,mysleno posledni bod.
čtv črc 23, 2020 7:01 am

Prouza88

Příspěvek

Ano didi má českou SPZ, ale jezdí busem 1000km a v Bruselu už rozhodli, že tyhle firmy s kanceláří na druhý straně Evropy zatrhnou, přijde korona a jak se dostane do práce jako pendler?
Jožine tudle si tu psal jak tě posadili Rakušáci za katr, nebylo to za váhu? :D
Já tu práci mám rád, na 3 směny za 3 platy, beru, jen ve středu chci 12h pauzu :idea:
čtv črc 23, 2020 7:13 am

4215

Příspěvek

to jožin:No my si práci nemůžeme vybírat, musíme brát co je. Jak to má váš šéf zařízený, mi je jedno, ale myslím si své. :D
to Prouza88: Však oni si špeditéři a dopravci nějak poradí, jako doposud.
čtv črc 23, 2020 8:01 am

didi

Příspěvek

Ano jezdím pro čistě českou firmu, která zaměstnala tahače u belgického dopravce, stejně jako ten dopravce zaměstnává i belgické, holandské, německé dopravní firmy a všichni taháme jejich návěsy. Největší opruz je ta cesta do práce, ale já a i všichni řidiči od nás jsou tam myslím spokojeni. Dispo je v klidu, žádné šílené termíny, práce někdy lepší někdy horší. Proto bych byl nerad kdyby to šlo do kopru.
čtv črc 23, 2020 8:41 am

didi

Příspěvek

I když, loni nás koupil Transdev, někde v novinách psali, že skoro za 2 miliardy. V tom vidím pro nákladní dopravu největší nebezpečí. Tvrdí, že ne, ale je to mega firma na převážně osobní dopravu v celé Evropě. Kvůli těm pár lkw to určitě nebrali. Takže uvidíme.
čtv črc 23, 2020 9:30 am

4215

Příspěvek

to didi: Toho bych se nebál. To max nebudete ČSAD a.s., ale nějaká firma(Čsad je ochranná značka), šéfové si rozdělí firmu a pojedete dál. Tam jde o to že hejtman se bude bát, aby z peněz na autobusy se nedotovala nákladní doprava. Max přijdeš o volňáska na bus vaší společnosti.
Já jsem kdysi kempoval v Belgii sjednim z vás, a ten mi to vše, co píšeš poudal, že vše fajn, jen to dojíždění do práce na dvě věci. Jen se zeptám stále turnus 6týdnů a pak 10dní, nebo jak to vyjde doma? A auta když jsi doma, tak stojí na place???(Nevzpomínám si kde to bylo v té Belgii.)
čtv črc 23, 2020 10:43 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“