Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano

Re: Prouza88

Příspěvek

Kuwa na holz jedine kubatura 750.tady neni o cem.
pát kvě 08, 2020 9:40 pm

Prouza88

Příspěvek

Jožine :doh: FH750 je sice hezký ale není 6x6(možná tak hydro) a když vemeš FMX tak končíš na 540 a pidiboudě :wink: Takovejch koní do lesa, když tam nedáš ani velkou řadu :roll: Myslím že se to s těma koňama přehání :idea:

Nicméně, včera sem tu u nás potkal jednoho navrátilce, 5let tu nebyl a vzal ho předevčírem z5 po jediným telefonátu, druhej den už seděl v náklaďáku :mrgreen: Dotáhl za sebou druhýho novýho, autobusáka, evidentně bereme všema deseti a kohokoliv.. Táhli mražáky, toš sem jim to musel ukázat oboum kam ce co leje a co s tym 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 09, 2020 7:49 am

Pavel Šebek
intercool

Příspěvek

Já měl na DR 600 laďák Arrow, takže zvuk dobrej.

Jo, stodola na auta

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Pavel Šebek dne sob kvě 09, 2020 3:38 pm, celkem upraveno 1 x.
BES - běs
sob kvě 09, 2020 3:13 pm

Prouza88

Příspěvek

Větší skvosty sem neviděl :mrgreen: Ten simál ale vypadá zachovale a s tou stodolou by se dalo dělat věcí :idea:

PS: na správce vkládáš dobře fotky :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 09, 2020 3:28 pm

Pavel Šebek
intercool

Příspěvek

Skovsty? Simson je po renovaci, transit na sračku jako každej stejně starej transit, starodávná Octavia není moje, Renault 21 Turbo se za skvost označit nechá a Twingo teprve čeká na to , až z něj bude skvost

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A tady Renault

Obrázek Obrázek Obrázek
BES - běs
sob kvě 09, 2020 3:51 pm

Prouza88

Příspěvek

Ta 21 to je předchůdce Safrane?? To byly dobrý káry :wink:
Tvoje práce ten simál? 50? Pěkněj, jak já ho jako 13ti letej chtěl, no dostal sem MZ150, ale na sedle bylo taky IFA :mrgreen:

Co plánuješ s tím twingem? To nemělo silnější motor jak 1.4i ne? Ty čtyřválce motory od Renaultu, snad od 1.1 po 1.4 měli jednu zvláštnost, všecky poznáš podle zvuku :mrgreen:

Mě připomíná garáž kamoša, starej merc(typ nevím), stará Octávka(~1960) a Renault 5Turbo, kterej renovuje už 15let.. když sem v 2008 kupoval Passata TDi96kW tak se mi smál, jak mě tím škrábem roztrhá :mrgreen: Eště teď je pod tou samou plachtou jak tehdá a já už mám jiný :doh:
Tudle mu povídám: "Máš na to Turbo origo kola?" Jasný prouza, proč? "Sháním 4x100 na dvouosák vozejk" :mrgreen: Prej su kokot a nedá :D

Jo a fotky už gut.. dřív by byl řev :D
sob kvě 09, 2020 4:06 pm

Pavel Šebek
intercool

Příspěvek

21 je předchůdce Laguny, ale tohle je Turbo, takže narozdíl od normálních verzí motor podél a další věci. To je jako srovnávat normální BMW řady 3 a M3.

Simson je kamaráda a tak nějak jsme to tu dali dohromady.

Stará Octávka mě vůbec nezajímá, jen tu stojí.

Twingo mělo motor 1.4 Turbo a 1.6 RS, ale tady bude něco lepšího.
BES - běs
sob kvě 09, 2020 5:00 pm

Prouza88

Příspěvek

Kdybych jen já tehdá nešel na IT.. No stejně bych skončil za volantem :mrgreen: Akorát nemám možnost se svízt a kde se v tom trochu povrtat :think:
sob kvě 09, 2020 5:24 pm

Gallič

Příspěvek

Předchůdce Safrane je Renault 25 :wink:
sob kvě 09, 2020 7:37 pm

Prouza88

Příspěvek

No jo to sem tahal kačera :mrgreen: Já měl 19 čalamádu 1.4astma a sledoval sem jiný "renaulty" :oops:
sob kvě 09, 2020 7:43 pm

Adjunkt

Příspěvek

Pěknej Simál, už jen tohle a super https://www.jawadily.cz/sada-samolepek- ... ,4336.html
pon kvě 11, 2020 7:22 am

Prouza88

Příspěvek

Neska mě ještě lámal můj starej dispečer(už mi psal v pátek, že mě dostal na poslední tejden u Qčka) na poštu, ať zůstanu.. Říkám, dyť sem to spočítal za 3vteřiny, že je výkend ve Vídni a druhej v Bamberku :roll: Níc no, v pátek na Strasswalchen a máme to za sebou, nemaj teď nic no, jinak by mě tam dal :think: Spíš mě tak zaráží, že ani neslibujou, nebo že nevolá nejvyšší.. Když sem to položil u první holky, tak se mínil strhat(starej starej, šéfdispo, dispo, personální), tomuhle to asi je fuk..
Na mě pomale leze tréma z nový práce, tak zaměřím svoje myšlenky rači tam :mrgreen

Iveco: A ptal sem se jestli pojedou naši ještě někdy to dřevo.. Prej už ne, že se to nevyplatilo, bylo málo fur :think: No nevím jak chtěli dělat víc fur, já měl kilometrů dost, hlavně teda skoro 2/3 po prázdnu(konkrétně teda říkal, že se pomale nakládalo) :doh: Ale on to neměl na starost, možná tak kdyby tam naši nedali netáhla a nemehlo na dispo.. No to už se nedovíme :think:
pon kvě 11, 2020 10:42 am

jose rabano

Příspěvek

To bude v poho.nejsi kokot zadny.odjeto mas cosi,co jsi nezazil to si cetl aspon.rakousko nemecko bez mapy.to se taky pocita.ser na Qeh,to je uplny odpad,kam dojedou cumi na ne pres prsty to mi ver.prestiz nula,slovy0.
pon kvě 11, 2020 11:29 am

Prouza88

Příspěvek

No to já vím sám nejlíp :doh: Už nevím kde to bylo v Itálii, dojel sem z mražákem a vylít Ital a začal mě navádět.. No gestům sem nerozuměl protože mezitím si začal vyměňovat gesta s druhým ale najel sem, jako normálně. Pak sem se dozvěděl, že jim to tam naši RO chlapci pobourali :roll: Začli nás všude hlídat, vyhánět.. Nikdo s tebou nemluvil a pak :arrow: ahá, my mysleli že seš rumun :wall:
Uplně vůl nejsu, ale víš jak, v lese tejden aj s cestou, vlek sem neviděl 11let a ruku nikdy.. Snad bych mohl poukázat 10 let praxe na tom polenu co mám doma :mrgreen:

Nejhorší je ten respekt o kterej sem teď přišel(aspoň to málo), bo tady někam vlezu a začínáš od 0, znova, zase zelenáč, zase se musíš udělat, když něco řekneš, nemá to váhu, nikdo ti nevěří.. A já už sem starej na to se předvádět :mrgreen:
pon kvě 11, 2020 11:50 am

jose rabano

Příspěvek

Jezdit si jezdil.o tom zadna.to neobkecas.jak vidim nektere jak najizdej do brany treba je mi jasne ze v tom nikdy nesedel.vesta volvo to nezachrani.v klidu to bude uvidis.
pon kvě 11, 2020 3:53 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“