Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
didi

Re: Didi

Příspěvek

Fotbal mě hrozně bavil, ale teď i z tribuny s klobaskou a pivkem to má něco do sebe. Hlavně můžu být chytrý jak z Nitry.😀 Vždycky mě ti staří kibici štvali a teď už zaujimam jejich místo.😀😀😀
pon črc 27, 2020 8:45 pm

Mareczek

Příspěvek

Bydlím kousek od stadionu V Karviné :lol: :lol: . Proto sem tam zajdu nakouknout. Pasta je pro mně takový symbol tohoto kraje , že tu nejsme všichni jen tupé ovce . Jsem v tom smyslu patriot. Ale to je na dlouho.
pon črc 27, 2020 9:32 pm

JakubS

Příspěvek

Hoši tak ve Vítkovicách jsem byl jen jednou, když tam hrál loni Třinec a už mě tam nikdo nedostane. Dostal jsem vynadané do polských kurev a že jsem debil, že nefandím Vsetínu, když jsem z Frenštátu :lol: :lol: :lol: No kultura strašná. Tam bych sebou děcka nevzal.
Kurva co jsem já za poláka?! Roba trochu šišle ponašimu, bo jsem si ju přitáh z Havířova, ale já neumím ani slovo.
Zlatý Třinec. Tam to má na tom stadionu jeste jakž takž úroveň.
Jinak fotbal nesleduju vúbec.
pon črc 27, 2020 10:04 pm

Mareczek

Příspěvek

O kultuře fanoušku se raději tu nebudeme rozepisovat :D :D :D . mně se nejvíce líbily poslední MS junioru byl jsem a lidé se fakt chovali jako lidé, na stadionu v Ostravě. byl jsem i v roce 2015 perfektní atmosféra.
pon črc 27, 2020 10:23 pm

didi

Příspěvek

Tak to ti závidím, jak byl tehdá celou dobu v práci koukal jsem na to jen v tv. Žena s dětmi se byli podívat aspoň ve fans zóně. Nojono nevýhoda mého povolání, bych i tu permici na Třinec koupil, ale takhle. Jsem rád když se dostanu tak na tři, čtyři utkání za rok. Ale tričko s prvního zápasu sezóny 2015-16 mám.😀, To hráli s Chomutovem.
úte črc 28, 2020 8:53 pm

didi

Příspěvek

Gallič: máš pravdu, mě je taky kolikrát stydno, za ty individua co stech aut vylezou. Sprcha je pro ně sprosté slovo a někdy se ti z toho zvedá kufr jak smrdí. Holky v arkeme v kanclu už maji provokativně v bjurku sprej. Jsi mi připomněl zase typka od muttiho. V bjurku asi v 10jazycich jsme se ho ptali jestli jede skládat nebo nakládat, on neví. Vypiš papír, on neví. No to byl exot první kategorie, ten snad neuměl číst ani psát. Total negramot. To byli v dormagenu rádi. Ani nevím jak dopadl.
čtv črc 30, 2020 4:02 pm

Gallič

Příspěvek

zas bysme zabředli, kdo jezdí a proč. Ale já na spoustě míst ty testy prostě chápu, i když jsou přehnané a otázky často mimo. Pokud bych seděl na druhý straně v tom buro, tak jdu druhý den bručet za vraždu.......... :D
čtv črc 30, 2020 4:07 pm

didi

Příspěvek

Ty testy budiš, ale smysluplné a ve stylu pro všechny srozumitelné jak už jsem psal. Jinak mi to přijde nefér. Němcovi u nás taky nedávají testy v češtině, a to mu skoro nikdo ve fabrice nerozumí. Ber to zase z tohoto pohledu.
čtv črc 30, 2020 4:16 pm

Gallič

Příspěvek

beru to z pohledu, že svět není spravedlivý a nikdy nebyl a že to je nefér, to vím :D na druhou stranu někteří z kolegů mají problém to pochopit i v rodném jazyce :D
pát črc 31, 2020 8:24 pm

Mareczek

Příspěvek

Byly doby kdy jsem soudil ty individua. V mnoha případech to co jsou udělali z nich jejich šéfové nebo manželky. Šéfové je založili v těžkých časech a tak jezdili za malý základ. Potom. Třeba onemocněl a penízky nebyly. Potom následuje chlast. Vezmou ti papíry zase tě někdo založí v uvozovkách. 😄. Ti lidé jsou novodobi otroci a není jich málo. Potkal jsem jich dost. Každý z nás má důvod proč jezdí. Musíš mít něco v sobě co tě k tomu táhne.Bez toho to nejde Ono není úplně normální pro normální svět sedět v boudě třeba 2 týdny.
pát črc 31, 2020 11:05 pm

didi

Příspěvek

Já je nesoudim a ani mi to nepřísluší. Vím každý jsme nějaký, ale toto. Měli jsme sraz ze školy. Třídní učitelka se mě ptala co dělám. Víš co je smutné, dřív jsem byl pyšný, že jezdím z kamionem a já ji řekl že se toulám po Evropě. Prostě to jak na nás koukají ostatní mě mrzí. Je toho plná televize, rádio, přečteš si pod nějakou nehodou diskuzi a vytvoříš si obrázek jak na nás pohlížejí. Přitom těch co dělaj ostudu zbytku řidičům je menšina. Co znám kluky tak 90% jsou naprosto v pohodě. Jen těch 10% to nějak kazí a asi jsou nejvíc vidět.
pát črc 31, 2020 11:31 pm

Mareczek

Příspěvek

Ty otázky jako ty fakt jezdíš tim kamionem a kde spíš. No to si dopad. To se snad nedá ani komentovat. Byli zvyklí mne vidět v obleku. To że jsem ze stresu nespal když jsem musel vyhazovat lidi z práce a můj krevní obraz vypadal jako emisní kontrola ze starého iveca po 2.5 milionu kilometrů.
pát črc 31, 2020 11:53 pm

didi

Příspěvek

No asi tak.😀 To slychám často. Ty z ekonomkou. Má to vliv jakou školu jsem dělal. Na to aby hodnotili mou práci jsou jiní, ale nějaké vlaječky za km už mám, hodinek co po měsíci šli do kopru taky. Víceméně nejlepší žranice a finanční odměna. U nás si na to celkem hráli. Tak snad to nedělám špatně abych poslouchal tys ale dopad.
sob srp 01, 2020 12:09 am

Prouza88

Příspěvek

Já sem potkal u bejvalý, manželskej pár, doktoři, jezdili ve dvou aby vydělali :shock: Tak co, architekta sme tam taky měli.. A plno volů :mrgreen: V hospodě dělám sárdokartonáře a taky to moc nehlásím, protože hlavně u vyšších vrstev, když jim to řekneš, to vzbuzuje něco jako toto: :roll:
No co už :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob srp 01, 2020 12:29 am

didi

Příspěvek

Však jezdí i vysokoškoláci, měl jsem v zácviku taky jednoho.🤔 Jezdí dodnes a naprosto v pohodě.
sob srp 01, 2020 12:45 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“