Obsah fóra TRUCK-FORUM.cz
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Vkládání obrázků a jejich velikost
Autor Zpráva
Příspěvek Vkládání obrázků a jejich velikost 
1. Varianta: Nejrychlejší způsob vkládání obrázků: Dole pod okýnkem, kde píšete text příspěvku je odkaz Add image to post. Klikněte na to, najděte tlačítkem Procházet obrázek v počítači, který chcete nahrát. Poté případně (není to ale nutné) přidejte do kolonky Image description nějaký text popisující obrázek a stiskněte UPLOAD IT. Obrázek (lépe řečeno jeho zmenšený náhled) se automaticky vloží do příspěvku.

Dodatek: Pokud budete vkládat více obrázků, prosím snažte se je dávat vedle sebe s jednou mezerou a nikoliv pod sebe. Tzn. že jednotlivé kódy uspořádáte tak, aby byly vedle sebe stejně tak jak text:
...(první tři kódy jsou správně vedle sebe, čtvrtý kód=čtvrtý obrázek by byl umístěn pod ostatními, jelikož je o 2 řádky níže, přitom by měl být za ostatními kódy, jen s 1 mezerou).


2. Varianta: Klikni na adresu www.imageshack.us.

Klikni na Procházet (Browse...)- najdi obrázek v tvém compu -
( do velikosti 1,5 MB ) --
až vložíš z kompu obrázek klikni na: Host it! (Upload).

Po nahrání sem zkopíruj celý kód v řádku označeném jako Thumbnail for forums (1)

Výsledek bude vypadat třeba takto:


Nebo použijte jiné stránky na hosting obrázků s podobným postupem vkládání, např.: www.imagehosting.com. Může se stát, že v "dlouhodobém" horizontu z těchto hostingů obrázky zmizí. Proto, pokud ste zaregistrovaní, doporučuji využívat služby jako např. www.rajce.net , či www.flickr.com apod. Tam máte jistotu, že obrázky nezmizí ani za pár let.Naposledy upravil david dne čt říjen 06, 2011 9:21 pm, celkově upraveno 8 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Příspěvek  
Prosím všechy diskutující aby před vložením obrázku do svého příspěvku zkontrolovali jeho rozměry, případně je včas upravili.Idea
Šířka nesmí nepřesahovat 800pixelů roztahuje to pak stránku a znepříjemňuje se čtení neustálým vodorovným rolováním Wink

Když vkládáte obrázek větší než 800x600 tak dávejte pouze náhledy Exclamation Exclamation

tady názorně Twisted Evil
Imageshack- ten druhej řádek(je modrej) zkopírovat do příspěvkua výsledek je takhle Idea Idea jednoduchý né LaughingZobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Příspěvek POZOR 
Přátelé.
Pokud vkládáte do příspěvku obrázky ve větším množství tak:

1) Vkládejte buďto náhledové obrázky, nebo obrázky v rozlišení max 800x600. Ale NEKOMBINUJTE náhledy s většími obrázky, neboť to vypadá otřesně a špatně a pracně se to přerovnává.

2) Odkazy na náhledové obrázky oddělujte JEDNÍM STISKEM MEZERNÍKU a ne enterem. Mezera mezi odkazy zajistí, že se obrázku budou zarovnávat jako text, tedy na šíři monitoru. Enter z toho udělá nesmyslně dlouhý sloupec.

3) Obrázky ve velikosti do 800x600 vkládejte raději v menším množství, aby nezabíraly tolik místa. Odkazy na ně oddělujte mezerou nebo Enterem.

4) Jakmile napíšete příspěvek a dáte do něj obrázky, tak nejprve klikněte na tlačítko NÁHLED a ujistěte se ,že vámi napsaný příspěvek má inteligentní vzhled a obrázky jsou srovnány.

Doufáme, že toto pravidlo bude dodržováno a že jej konečně pochopí i ti, kterým vkládání obrázků stále dělá problémy i přes několikáté upozornění.

Děkujeme za pochopení, ušetříte nám tím spoustu práce.

_________________
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.