Obsah fóra TRUCK-FORUM.cz
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
novelizace psychotestů
Autor Zpráva
Příspěvek  

přijde mi,
že skutečný blázinec
se odehrává právě za zdmi blázinců Arrow směrem ven

https://www.youtube.com/watch?v=JvLPJEkrlxo

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Příspěvek  
Platnost psychologického vyšetření pro řidiče nákladních vozidel a autobusů dopravně psychologické vyšetření platí do 50 let a potom po dovršení věku 50 let se pravidelně opakuje vždy po 5 letech(tedy v 50, 55, 60, 65 letech atd.). Například: řidič absolvuje psychologické vyšetření v 30 letech věku. Toto vyšetření mu pak platí do 50 let, kdy se musí psychologickému vyšetření podrobit znovu. Řízením motorového vozidla bez držení platného posudku o zdravotní způsobilosti se řidič vystavuje těmto sankcím: ztráta 5 bodů, pokuta 5.000 Kč až 10.000 Kč a zákaz činnosti na 6 měsíců až 1 rok.

Na slovensku psychotest plati 5 rokov, pre kazdeho. Soferovat bez platneho psychotestu nesmiete a ak soferujete, je to rovnake, ako keby ste soferovali bez platneho vodicaku.

Příspěvek  
Mě taky tvrdila ta psycholožka, že by se měly ty psychotesty dělat co 5 let Shocked Ale nevím jestli to řekla jako svoje přání (kšeft), nebo jestli to tak musí být?

Příspěvek  
Teď jsem to taky zjišťoval,protože si chci udělat D,a psychotesty co mám na C+E,mi na D neplatí, Musí být nové. Rolling Eyes Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2