Obsah fóra TRUCK-FORUM.cz
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Zaslat odpověď Strana 14 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Nová Scania 2016
Autor Zpráva
Příspěvek  
Škoda těch zrcátek ala Premium, tam to dost zesrali soudruzi, kdyby udělali klasický uchycení jako to má eRko tak by to aspoň trochu vypadalo jako Scania

Bez sluneční clony to vypadá šíleně, s ní je to o kus jinde, tak modrá souprava vypadá hezky.

Na těch 55 předních balonech se mi to nelíbí, na klasických 65 to vypadá opět líp

Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Příspěvek  
Vcera jsem to ohlize lv nemecku.Ty spigle fakt o nicem,hlavne ten maly by mel byt dole myslim,potom vidis i osobak stojici uplne vedle tebe z prave strany(GB treba).Me to vzhledove nelibi ale to je muj problem,posledni topline mi pripadalo hezci,jak to bylo zadeklovane komplet,na hlinach,stema diodama vpredu vzadu.

No panove je vidět že jste ještě nikdo neseděl uvnitř a nekoukal do těch zrcatek za jizdy tak pěkny pohled za auto a kolem něj jsem zatim ješte u nikoho jineho nezažil. Je to něco nového na co nejste zvyklí u VOLVA se vám taky nelibyli a pak jste si zvykli.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Příspěvek  
Nevstekej se hned.Uvnitr to je hezke,o tom zadna.Podstatne hezci nez me new FH.A to tu mam kuzi atd.Jen nove FH bylo z venku od pohledu hned hezci nez stare FH a to u Scanie neplati,tam je posledni topline hezci nez toto(aspon za me).Jedne vec je super a to je vyhled ven,vpred.Vidis vse.

Zítra se jedu kouknout na novou Scanii tak jsem zvědavý jak vypadá naživo Wink

Příspěvek  
Uvnitr to je,,čačí,,

No já si myslím, že novému FH už asi nemá cenu říkat nové, když je na trhu 5 let, ale s tou scanií to vidím jako Jožin.

Zaslat odpověď Strana 14 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14